svētdiena, 2016. gada 3. janvāris

"Decembra dienasgrāmata" 2016 gadam.


 Šgad redzēju ļoti daudzas meitenes taisīja Decembra dienasgrāmatu, un tā nu es nolēmu pamēģināt arī tādu uztaisīt,lūk kas sanāca man.
Savas dienasgrāmatas vākus taisīju no kartona kuru aplīmēju ar scrapbook dizaina papīru no Papermania " Vintage Notes " sērijas. Dekoram izmantoju gan struktūrpastu, akrila balto krāsu,sizāli,spīdīgo līmi ledus lāstaku efektam,3D laku.No papīra izgrieztus dažādus elementus salvešu,skujiņu,sniegpārslu izskatā. Katrai sniegpārsliņai vidiņā pielīmēju stikla strazas.Bildi ar Sniegavīru sameklēju internetā un izprintēju.Papildus rotājumam izmantoju gan tamborētu, gan mežģīņu, gan papīra ziedus,zvaniņus,sudraba uzlīmītas sniegpārsliņu veidā,kokvilnas mežģīni. Dienasgrāmatas iekšpusē izmantoju dažādu scrapbok ražotāju papīru un rotājumus.Dienasgrāmatas izmērs ir 21 x 14 cm.

 Blociņa tapšanas laikā un pirms tam sameklēju dažādos blogos uzdevumus mo kuriem radu iedvesmu savai dienasgrāmatai.


 Bloga Scrap Kafe " International " ir jauks uzdevums kurā tu vari taisīt jebkādu scrap darbiņu, bet tev jaizmanto savā darbā divi obligātie elementi un tie ir sudrabs, un kristāliņi.

 Savukārt bloga Воронежский скрап-клуб iet arī diezgan interesants uzdevums ar nosaukumu " Asociacija Ziema +OE sniegpārsliņa.

 Bloga Craft Premier piedāvā uzdevumu " Krustvārdu mīkla "Bloka FLEUR desing atradu jauku ziemīgu uzdevumu ar jauku "IEDVESMAS DĒLI" no kura tad radās manas dienasgrāmata vāka krāsas.

10 comments:

 1. Очень уютный зимний дневничок! Спасибо, что творите с нами, ВСК!

  AtbildētDzēst
 2. Очень красиво и по-новогоднему снежно! Снеговик - прелесть, смотрю на него и заряжаюсь позитивом)

  AtbildētDzēst
 3. Красивый, столько деталек и блеск так и создает зимнее настроеие! Спасибо что творите с ВСК!

  AtbildētDzēst
 4. amazing!!! like colors and style!!! Thank you that you are plainig with Scrap Kafe International!!!

  AtbildētDzēst
 5. Роскошный December Daily получился!
  Спасибо от Craft Premier!

  AtbildētDzēst